На Прикарпатті сніг і заморозки: туристів просять утриматися від походів в гори


У Карпатах суттєвого похолодало, випав сніг. Вночі та вранці 8 жовтня по області та місту очікуються сильні заморозки в повітрі 0-5 (2 рівень небезпечності помаранчевий). Об этом сообщает tp0552.in.ua со ссылкой на СМИ.

Управління ДСНС в Івано-Франківській області нагадує, що у періоди погіршення погодних умов, любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати, адже за таких умов навіть досвідченим туристам дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися у незнайомих і небезпечних місцях.

“Тож, перш ніж вирушити за адреналіном на гірські схили, добре зважте свої реальні можливості та подумайте про зворотній бік, на перший погляд, цілком захоплюючої та цікавої прогулянки в горах. А тим, хто все-таки зважиться на таку подорож, варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості та її природних перешкод”, – кажуть рятувальники.

І, звичайно, головна вимога, це зареєструватися і отримати консультацію праців­ни­ків гірської пошуково-рятува­ль­ної служби щодо обраного маршруту і можливого погіршення погодних умов.

Нагадаємо, 6 жовтня, у Карпатах випав сильний сніг. Він накрив Драгобрат, Захар Беркут, Тростян і Буковель. На горі Піп Іван Чорногірський сніг випав ще у суботу.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/na-prykarpatti-snig-zamorozky-turystiv-prosyat-utrymatysya-vid-pohodiv-v-gory/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя