У Рівному дірки в асфальті латають дошками

Усі фото надані активістами

Саме так рівненські комунальники тимчасово вирішили проблему після звернень, скарг та листів, які впродовж двох місяців надсилали міській владі рівняни та громадські організації міста.

Першими хто помітив руйнацію моста по вулиці Степана Бандери стали водії. Вони й повідомили ГО «Рівненський громадський контроль» про споруду, яка знаходиться в жахливому стані, — інформують в організації.

Жителі, які проживають неподалік, в районі вулиць Поповича, Дворецької та Степана Бандери, які частенько переходять Устю через міст, представникам організації зауважили, що дірки почали утворюватися кілька років тому, однак досі до них нікому не було діла.

- Відтоді пройшло два місяці. Впродовж цього періоду «Рівненський громадський контроль» неодноразово звертався до Рівненської міської ради, писав скарги, надсилав запити на отримання публічної інформації начальнику Управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому В’ячеславу Бережнюку. Добре, що на звернення відреагували і хоча б в такий спосіб мінімізували ризик травмування людей. Сподіваємося, що найближчим часом буде повноцінно відремонтовано пішохідну доріжку на цьому мості, — зазначає Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».


Источник: “http://4vlada.com/rivne/35979”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя